+420 596 927 304 ivotom@seznam.cz

KLIMATIZACE – TEPELNÁ ČERPADLA
INSPEKTOR NEMOVITOSTÍ OSTRAVA s.r.o.

Stavíte nízkoenergetický dům? Řešením pro pasivní domy je tepelné čerpadlo. Zajistí úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení. Moderní technologie čerpadel Immergas, Stiebel Eltron, Nibe, Hot Jet se vyznačují jednoduchým ovládáním, časově a energeticky úsporným chodem. Kontaktujte nás. Nabízíme poradenství, pomůžeme Vám podat žádost o dotaci na tepelné čerpadlo v programu Nová zelená úsporám. Jsme certifikovaná firma pro instalaci, servis a revizi tepelných čerpadel.

Provádíme montáže, revize a servis klimatizačních jednotek split (všech značek a zejména Sinclair, Toshiba a Daikin). V případě potřeby je opravujeme, čistíme a doplňujeme chladicí medium.

Působíme zejména v okolí Ostravy, Olomouce, Opavy, Hlučína, Bohumína, Havířova, Rožnova, Valašského Meziříčí a další měst z Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

Aktuality

Stacionární zařízení s chladicím okruhem, např. tepelné čerpadlo, klimatizační jednotka nebo jiné chladicí zařízení podléhá nově dle nařízení EU 517/2014 pravidelným kontrolám.

Důležitou informací a „novinkou“ pro provozovatele stacionárních chladicích zařízení, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel je zákonná povinnost, respektive nařízení EU 517/214, které platí od 1. 1. 2017, kontrolovat a provádět revize těsnosti chladicích okruhů, které obsahují fluorované … Zjistit více

Prodej klimatizačních systémů

Napište nám a domluvte si s námi konzultaci, přijedeme rádi za vámi a provedeme potřebné zaměření, abychom vám doporučili nejlepší řešení.

Instalujeme split klimatizace např. Hisense, Sinclair, Mitshubishi, Daikin, LG, Panasonic, D-Ditrich, Baxi do bytů, kanceláří, rodinných domů, obchodů, firem, restaurací, ubytovacích a školících zařízení atd.

 • Co získáte pořízením klimatizace?

  Záruční a pozáruční servis

  Záruka na všechny klimatizace a tepelná čerpadla je zpravidla 2-7 let dle výrobce, popřípadě dodavatele.

  Při poruše provádíme opravy klimatizací a tepelných čerpadel v rámci záručního a pozáručního servisu. Náhradní díly máme skladem, případně vyměníme klimatizaci za novou.

  Zajišťujeme pravidelné roční prohlídky klimatizačních jednotek, které pomáhají předejít nákladným opravám. Dle zákona EU č. 517/214 provádíme revizi a kontrolu úniku chladiva a jeho doplnění.

  • Získejte dotaci Nová zelená úsporám na montáž tepelných čerpadel

  Montáž a servis tepelných čerpadel

  • EImmergas
  • EHIdROS
  • EDe Dietrich

  Ekologické vytápění a ohřev vody

  Schémata zapojení čerpadel u novostavebTepelné čerpadlo voda-voda

  Zdrojovým médiem je voda. Tepelné čerpadlo získává energii z energie uložené ve vodě. Máte-li v blízkosti domu studnu, bazén, vodní nádrž, rybník či řeku, pak můžete provést instalaci čerpadla, tepelný kolektor je umístěn na dno vodního zdroje.

  Tepelné čerpadlo země-voda

  Tepelná čerpadla země-voda jsou určena pro vnitřní instalaci. Ušetříte až 70 % nákladů za vytápění. Zajišťují plně automatické vytápění, mají vestavěnou regulaci a ohřívač vody, lze propojit s PC i přes internet. Systém lze vyžít nejen k ohřevu TUV, ale i bazénů. Je možné jej napojit také na solární kolektory, teplovodní výměníky krbů a další topné systémy.

  Tepelné čerpadlo vzduch-voda

  Tepelné čerpadlo odebírá teplo ze vzduchu. Nepotřebujete vrty či plošné kolektory. Tepelné čerpadlo pokryje většinu nároků na vytápění a ohřev TUV. Lze jej provozovat při venkovní teplotě až do -15 °C. Při velmi nízkých teplotách je potřeba doplnit dalším tepelným zdrojem, např. napojit na solární systém či automatický kotel.